ביטוח בריאות

כולנו מקווים שנהיה בריאים, אולם החיים כידוע מפתיעים ובלתי צפויים ואיננו יודעים מה צופן לנו העתיד. לכן, מוטב שנערך לכל תרחיש ונדאג לעצמנו כבר היום, כשאנחנו במיטבנו.

ביטוח בריאות יעניק לכם הגנה מקסימלית לאתגרי בריאות שאינם מתוקצבים במסגרת חוק הבריאות הממלכתי – בסל הבריאות והשירותים של קופות החולים, או נגישים בהישג יד מידי.

אתגרי מערכת הבריאות בישראל

בעוד שרמת הרפואה בישראל היא גבוהה ובמסגרת חוק בריאות ממלכתי, יש לנו אפשרות לקבל מענה סביר לצרכים הרפואיים שלנו, כידוע, ישנה בעיית זמינות, נגישות וקושי בכל הקשור לבחירת הרופא המטפל. אין עוררין על כך שאבחנה מהירה יכולה להיות ההבדל בין חיים למוות, אולם כידוע, במערכת הבריאות בישראל יש להמתין לתור של רופא מקצועי, זמן רב.

בנוסף, במקרה של מחלות נדירות, צורך בהשתלות בחו״ל, ניתוחים וטיפולים מיוחדים, סל הבריאות אינו מעניק כיסוי ביטוחי וגם הצטרפות לתכניות שירותי הבריאות הנוספים של קופות החולים, לא יעניקו לכם בהכרח את מלוא המענה שיידרש במקרה הצורך.  

ביטוח בריאות יעניק לכם פתרונות שיסייעו לכם להתמודד עם מחלות קשות, שירותים שאינם נגישים או תרופות שאינן בסל הבריאות וכיסוי עלויות טיפולים שונים, מה שיעניק לכם שקט נפשי וביטחון עתידי.

עשו עוד היום ביטוח בריאות, כך שלא תצטרכו לדאוג למחר. התקשרו אלינו ונספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על ביטוח בריאות 04-6999970